ŠPORT  pre  všestranných RACKETLON.info ŠPORT  pre  všestranných
NEPREHLIADNITE
NEPREHLIADNITE - TRIČKO olympijský RACKETLON 2015
garantované PRE PRIHLÁSENÝCH do 27. decembra
vo vybranej veľkosti s menom
generálny  PARTNER
RACKETLON.info

K O N T A K T Y  :

Kontaktná osoba :
Rafael ŠIMO-SVRČEK
Adresa :
A team
Komárňanská cesta 3
940 64  Nové Zámky
Mobil :
0950/ 7000 88
0903/ 65 30 64
0940/ 88 30 69
0917/ 29 15 85
E - mail :
RACKETLON@RACKETLON.info

V Ý S L E D K Y
"novozámocký  letný  olympijský  RACKETLON  16. 9.  2018"

PODROBNÉ  VÝSLEDKY  TU  BUDÚ  NESKôR
(keď sa k tomu niekedy dostanem...)

MUŽI :
      1. miesto = KLEMAN Miroslav (Nové Zámky, Palárikovo) 4/9
      2. miesto = PAULENKA Radoslav (A team, Nové Zámky, Levice) 3/8/9
      3. miesto = ŠIMO-SVRČEK Rafael (A team, Nové Zámky) 3/8/8
      4. miesto = BALEGA Martin (Levice) 2/10
      5. miesto = HEGEDŰS Adam (Nové Zámky) 2/8/5
      6. miesto = BORGULA Juraj (A team, Nové Zámky, Bratislava) 2/8/3
      7. miesto = MARČAN Otto (---) 1/6/3
      8. miesto = PÁLINKÁS Pavol (Palárikovo) 1/6/2
      9. miesto = MAGUŠÍN Richard (Nitra) 1/4
      (v 2.kole odstúpil pre zranenie)
      10. miesto = KURUC Dušan (Nové Zámky, Hurbanovo) 1/2
      (v 3. a 4.kole nastúpil za zraneného hráča - MAGUŠÍNA Richarda)
      11. miesto = VARGA Tomáš (---) 0/7


ŽENY :
      1. miesto = CHOVANCOVÁ Andrea (Nové Zámky) 3
      2. miesto = KELLEOVÁ Erika (Nové Zámky) 2
      3. miesto = HOLDERIKOVÁ Rebecca (Komárno) 1
      4. miesto = KORPÁŠOVÁ Lea (A team, Nové Zámky, Velké Lovce) 0


R E B R Í Č K Y
"aktuálne  SLOVENSKÉ   REBRÍČKY  v   olympijskom  RACKETLONE"
( k 3. septembru 2018 )



V Ý S L E D K Y
"bánovský  olympijský  RACKETLON  26. 5.  2018"

PODROBNÉ  VÝSLEDKY  TU  BUDÚ  NESKôR
(keď sa k tomu niekedy dostanem...)

MUŽI :
      1. miesto = KAKULA Adam (Tovarníky) 4
      2. miesto = ŠIMO-SVRČEK Rafael (A team, Nové Zámky) 3
      3. miesto = HLAVAČKA Milan (Bánov) 2/...
      4. miesto = BORGULA Juraj (A team, Nové Zámky) 2/...
      5. miesto = HODRUŠSKÝ Branislav (Bánov) 2/...
      6. miesto = HEGEDŰS Adam st. (Nové Zámky) 0


V Ý S L E D K Y
"bánovský  olympijský  RACKETLON  30. 4.  2017"

PODROBNÉ  VÝSLEDKY  TU  BUDÚ  NESKôR
(keď sa k tomu niekedy dostanem...)

MUŽI :
      1. miesto = KAKULA Adam (Tovarníky) 4
      2. miesto = HODRUŠSKÝ Branislav (Bánov) 3
      3. miesto = ŠIMO-SVRČEK Rafael (A team, Nové Zámky) 2/9/7
      4. miesto = ŠIMUNEK . . . . . (Bánov) 2/9/4
      5. miesto = BORGULA Juraj (A team, Nové Zámky) 2/8
      6. miesto = SLÁVIK Peter (Nové Zámky) 2/6
      7. miesto = MIHAĽOV . . . . . (Bánov) 1
      8. miesto = SLAMENKA Tomáš (Nové Zámky) 0


V Ý S L E D K Y
"otvorené  majstrovstvá  Slovenska
RACKETLON
Slovakia  Open  2017"

PODROBNÉ  VÝSLEDKY  (vo formáte .doc)
PODROBNÉ  VÝSLEDKY  (vo formáte .pdf)



MUŽI :
      1. miesto = KAKULA Adam (Tovarníky)
      2. miesto = ŠEREDA Peter (Bratislava)
      3. miesto = ŠVEC Juraj (Trenčín)
      4. miesto = PAULENKA Radoslav (A team, Nové Zámky)
      5. miesto = BORGULA Juraj (A team, Nové Zámky)
      6. miesto = KUBALA Michal (Levice)
      7. miesto = BALEGA Martin (Levice)
      8. miesto = KRIŠTOF Tomáš (Levice)
      9. miesto = ŠIMO-SVRČEK Rafael (A team, Nové Zámky)


V Ý S L E D K Y
"novozámocký  olympijský  RACKETLON  4. 9.  2016"

PODROBNÉ  VÝSLEDKY  TU  BUDÚ  NESKôR
(keď sa k tomu niekedy dostanem...)

MUŽI :
      1. miesto = SLOVÁČIK Andrej (Krupina) 4/7
      2. miesto = MAGUŠÍN Richard (Nitra) 3/10
      3. miesto = PAULENKA Radoslav (A team, Nové Zámky) 3/9
      4. miesto = KLEMAN Miroslav (Nové Zámky) 3/7
      5. miesto = RAMŠÍK Radovan (Krupina) 3/6
      6. miesto = HALUZ Lukáš (Krupina) 2/10
      7. miesto = ŠIMO-SVRČEK Rafael (A team, Nové Zámky) 2/7
      8. miesto = HLAVAČKA Milan (Šurany) 2/6
      9. miesto = KOBOLKA Juraj (Nové Zámky) 2/3
      10. miesto = BORGULA Juraj (A team, Nové Zámky) 1/11
      11. miesto = HODRUŠSKÝ Branislav (Bánov) 1/9
      12. miesto = NÁTER Ján (Banská Bystrica) 0/9
      13.-14. miesto = SLAMENKA Tomáš (Nové Zámky) 0/5
      13.-14. miesto = SYČ-KRIVÁŇOVÁ Lucia (Banská Bystrica) 0/5


ŽENY :
      1. miesto = BOHUMELOVÁ Barbora (A team, Nové Zámky) 2
      2. miesto = SYČ-KRIVÁŇOVÁ Lucia (Banská Bystrica) 1
      3. miesto = HOLDERIKOVÁ Rebecca (A team, Nové Zámky) 0


V Ý S L E D K Y
"olympijský  RACKETLON  M-SR  2015"

PODROBNÉ  VÝSLEDKY  TU  BUDÚ  NESKôR
(keď sa k tomu niekedy dostanem...)

MUŽI :
      1. miesto = ŠEREDA Peter (Bratislava) 4
      2. miesto = KLEMAN Miroslav (Nové Zámky) 3/11(9)
      3. miesto = KAKULA Adam (Tovarníky) 3/10(8)
      4. miesto = SLOVÁČIK Andrej (Krupina) 3/9(7)
      5. miesto = ŠIMO-SVRČEK Rafael (A team, Nové Zámky) 3/8(8)
      6. miesto = TAKÁČ Pavol (BFA Poprad) 2/10
      7. miesto = GALAJDA Jozef (BFA Poprad) 2/9(5)
      8. miesto = MAGUŠÍN Richard (Nitra) 2/7(6)
      9. miesto = GOMOLA Miroslav (AC UNIZA Žilina) 2/7(5)
      10. miesto = MIKLOŠ Jozef (ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY) 2/7(4)
      11. miesto = MILEC Ondrej (AC UNIZA Žilina) 2/6(4)
      12. miesto = AMBROZ Martin (Zvolen) 1/8(3)
      13. miesto = OSTRIHOŇ Andrej (Zvolen) 1/8(2)
      14. miesto = BORGULA Juraj (A team, Nové Zámky) 1/7
      15. miesto = NOVODOMEC Martin (EFFORT Club ZVOLEN) 1/5
      16. miesto = ONDOŠ Peter (Svidník) 0

ŽENY :
      1. miesto = SYČ-KRIVÁŇOVÁ Barbora (Banská Bystrica) 3
      2.-3. miesto = ANTOŠKOVÁ Katka (EFFORT Club ZVOLEN) . . . / . . .
      2.-3. miesto = MILECOVÁ Lenka (UNIZA Žilina) . . . / . . .
      4. miesto = TAKÁČOVÁ Zuzana (Trnava) . . . / . . .
MLÁDEŽNÍCKE kategórie :

U21 chlapci :
      01. KAKULA Adam (Tovarníky)
      02. . . . . . . . . . . ANTOŠKA . . . . . . (EFFORT Club ZVOLEN)
      03. . . . . . . . . . . KYČERKA Adrián (Topoľčany)
      04. . . . . . . . . . . NOVOTNÝ Juraj (Krušovce)

U50+ veteráni :
      01. ŠIMO-SVRČEK Rafael (A team, Nové Zámky) 1
      02. AMBROZ Martin (Zvolen) 0
      --. MIKLOŠ Ľudovít (Partizánske) - neodprezentoval sa . . .


V Ý S L E D K Y
"novozámocký  olympijský  RACKETLON  11. 10.  2015"

PODROBNÉ  VÝSLEDKY  TU  BUDÚ  NESKôR
(keď sa k tomu niekedy dostanem...)

MUŽI :
      1. miesto = KLEMAN Miroslav (Nové Zámky) 4
      2. miesto = KAKULA Adam (Tovarníky) 3
      3. miesto = MAGUŠÍN Richard (Nitra) 2/10(7)
      4. miesto = ŠIMO-SVRČEK Rafael (A team, Nové Zámky) 2/10(6)
      5. miesto = BORGULA Juraj (A team, Nové Zámky) 2/10(5)
      6. miesto = SZILÁGYI Regő (Štúrovo) 2/7
      7. miesto = HEGEDŰS Adam st. (Nové Zámky) 2/6
      8. miesto = BERECZ Levente (Štúrovo) 2/5
      9. miesto = LEVRINC Štefan (ŠK POOLO Nová Baňa) 1


ŽENY :
      1. miesto = MAKAIOVÁ Timea (A team, Nové Zámky) 1
      2. miesto = HOLDERIKOVÁ Rebecca (A team, Nové Zámky) 0


V Ý S L E D K Y
ESG  cup  2015
"BANSKOBYSTRICKÝ  olympijský  RACKETLON  16. 8.  2015"

SÚ  UŽ  TU  S KONEČNÝM PORADÍM

P O R A D I E :

ŠTVORHRA :
(akákoľvek)  
      1. miesto = GALAJDA Jozef + TAKÁČ Pavol (BFA Poprad)
      2. miesto = BORGULA Juraj + KLEMAN Miroslav (A team NZ)
      3. miesto = MILEC Ondrej + NOVÁK Igor (Žilina)
      4. miesto = TAKÁČOVÁ Zuzana + MAGUŠÍN Richard (Trnava + Nitra)
      5. miesto = AMBROZ Martin + OSTRIHOŇ Andrej (Zvolen)
      6. miesto = SYČ-KRIVÁŇOVÁ Barbora + KOCZKÁŠ Branislav (B.B.)
      7. miesto = SNINSKÝ Juraj + VAŠKO Štefan (Banská Bystrica)
      8. miesto = MUSIL Dušan + ZELEŇANSKÝ Ondrej (Banská Bystrica)
      9. miesto = BOŽOŇ Slavomír + ĎURIŠ Michal (Banská Bystrica)
      10. miesto = SYČ-KRIVÁŇOVÁ Henrieta + SYČ-KRIVÁŇ Ľubomír ((B. B.)
      11. miesto = SYČ-KRIVÁŇOVÁ Lucia + GYBALA Jozef (Banská Bystrica)
      12. miesto = ŠIMKOVÁ Nicole + RIGO Boris (Banská Bystrica)
      13. miesto = ZAŤKO Igor + ZAŤKO Michal (Banská Bystrica)
      14. miesto = HOLDERIKOVÁ Rebecca + ŠIMO-SVRČEK Rafael (A team NZ)

MIX :
      1. miesto = TAKÁČOVÁ Zuzana + MAGUŠÍN Richard (Trnava + Nitra)
      2. miesto = SYČ-KRIVÁŇOVÁ Barbora + KOCZKÁŠ Branislav (B. Bystrica)
      3. miesto = SYČ-KRIVÁŇOVÁ Henrieta + SYČ-KRIVÁŇ Ľubomír ((B. B.)
      4. miesto = SYČ-KRIVÁŇOVÁ Lucia + GYBALA Jozef (Banská Bystrica)
      5. miesto = ŠIMKOVÁ Nicole + RIGO Boris (Banská Bystrica)
      6. miesto = HOLDERIKOVÁ Rebecca + ŠIMO-SVRČEK Rafael (A team NZ)


V Ý S L E D K Y
"olympijský  RACKETLON  M-SR  2014"

PODROBNÉ  VÝSLEDKY  TU  BUDÚ  NESKôR
(keď sa k tomu niekedy dostanem...)

MUŽI :
01. GALAJDA Jozef (BFA Poprad) 4/11(10)
02. ŠEREDA Peter (Bratislava) 3/10(9)
03. TAKÁČ Pavol (BFA Poprad) 3/9(8)
04. MAGUŠÍN Richard (Nitra) 3/9(7)
05. MILEC Ondrej (AC UNIZA Žilina) 3/6(7)
06. KLEMAN Miroslav (Nové Zámky) 2/11(7)
07. SÝKORA Viliam (Bratislava) 2/9(4)
08. ŠIMO-SVRČEK Rafael (A team, Nové Zámky) 2/8(6)
09. SLOVÁČIK Andrej (Krupina) 2/8(5)
10. HERZ Peter (Nové Zámky) 2/6(5)
11. KAKULA Adam (Tovarníky) 2/4(3)
12.-13. GOMOLA Miroslav (AC UNIZA Žilina) 1/9(3)
12.-13. HLAVAČKA Milan (Šurany) 1/9(3)
14. MIKLOŠ Jozef (ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY) 1/6(2)
15. ČATLOŠ Miroslav (ProSET Bratislava) 1/6(1)
16. BORGULA Juraj (A team, Nové Zámky) 0/6(1)

ŽENY :
01. MILECOVÁ Lenka (AC UNIZA Žilina) 3
02. TAKÁČOVÁ Zuzana (KST Viktória Trnava) 2
03. BOHUMELOVÁ Barbora (A team, Nové Zámky) 1
04. HOLDERIKOVÁ Rebecca (A team, Nové Zámky) 0
MLÁDEŽNÍCKE kategórie :

U21 chlapci :
01. KAKULA Adam (Tovarníky)
02. HEGEDŰS Adam (Nová Zámky)
03. NOVOTNÝ Juraj (Topoľčany)
06. KYČERKA Adrián (Krušovce)


V Ý S L E D K Y
"novozámocký  olympijský  RACKETLON  12. 10.  2014"

PODROBNÉ  VÝSLEDKY  TU  BUDÚ  NESKôR
(keď sa k tomu niekedy dostanem...)

MUŽI :
01. PIŠTEJ Ľubomír (Prešov) 4
02. KAKULA Adam (Tovarníky) 3
03. ŠEREDA Peter (Bratislava) 2
04. ŠIMO-SVRČEK Rafael (A team, Nové Zámky) 2
05. BORGULA Juraj (A team, Nové Zámky) 1
06. SLOBODNÍK Jozef (Dolný Ohaj) 0
07. BOHUMEL Matúš (A team Nové Zámky) 0

ŽENY :
01. BÚDOVÁ Nikoleta (TTC Interspead Nové Zámky) 2
02. BOHUMELOVÁ Barbora (A team, Nové Zámky) 1
03. POTOCKÁ Monika (Dolný Ohaj) 0


V Ý S L E D K Y
"olympijský  RACKETLON  M-SR  2013"

PODROBNÉ  VÝSLEDKY  TU  BUDÚ  NESKôR
(keď sa k tomu niekedy dostanem...)

MUŽI :
01. ŠEREDA Peter (Bratislava) 4
02. GALAJDA Jozef (BFA Poprad) 3/10(9)
03. TAKÁČ Pavol (BFA Poprad) 3/10(8)
04. MIKŠA Dávid (Kežmarok) 3/7
05. KAKULA Adam (Tovarníky) 3/6
06. LIPTÁK Michal (Bratislava) 2/11
07. KVETÁK Rastislav (Bratislava) 2/10
08. JEŽO Filip (Nová Dubnica) 2/9
09. MIKLOŠ Ľudovít (Partizánske) 2/8
10. GOMOLA Miroslav (AC UNIZA Žilina) 2/6
11. ŠIMO-SVRČEK Rafael (A team, Nové Zámky) 2/5
12. JEŽO Martin (Nová Dubnica) 1/10
13. MAGUŠÍN Richard (Nitra) 1/9
14. HERZ Peter (Nové Zámky) 1/6(2)
15. BORGULA Juraj (A team, Nové Zámky) 1/6(1)
16. SLOVÁČIK Andrej (Krupina) 0

ŽENY :
01. SYČ-KRIVÁŇOVÁ Barbora (Banská Bystrica) 3
02. SYČ-KRIVÁŇOVÁ Lucia (Banská Bystrica) 2
03. MAKAIOVÁ Timea (A team, Nové Zámky) 1
04. HOLDERIKOVÁ Rebecca (A team, Nové Zámky) 0
MLÁDEŽNÍCKE kategórie :

U21 chlapci :
01. KAKULA Adam (Tovarníky)
02. JEŽO Martin (Nová Dubnica)
03. ŠÍPKA Stanislav (BFA Poprad)
04. GEŠNÁBEL Martin (Topoľčany)
05. NOVOTNÝ Juraj (Topoľčany)
06. KYČERKA Adrián (Krušovce)


V Ý S L E D K Y
"olympijský  RACKETLON  M-SR  2012"

PODROBNÉ  VÝSLEDKY  TU  BUDÚ  NESKôR
(keď sa k tomu niekedy dostanem...)

MUŽI :
01. ŠEREDA Peter (Bratislava) 4
02. GALAJDA Jozef (BFA Poprad) 3/10(9)
03. TAKÁČ Pavol (BFA Poprad) 3/10(8)
04. JEŽO Filip (Nová Dubnica) 3/8
05. KVETÁK Rastislav (Bratislava) 3/7
06. MIKŠA Dávid (Kežmarok) 2/9(6)
07. GALLO Peter (Dolný Kubín) 2/9(5)
08. SLOBODNÍK Jozef (Dolný Ohaj) 2/6
09. KAKULA Adam (Tovarníky) 2/4
10. JONÁK Juraj (Dolný Kubín) 1/10
11. ŠIMO-SVRČEK Rafael (A team, Nové Zámky) 1/8(3)
12. GOMOLA Miroslav (AC UNIZA Žilina) 1/8(1)
13. POPELLÁR Jozef (Levice) 1/7
14.-15. BARČIAK Ladislav (Nové Zámky) 0/3(0)
14.-15. HERZ Ivan, ako náhradník (Nové Zámky) 0/3(0)
16. MALÝ Filip, ako náhradník (A team Nové Zámky) 0/1

ŽENY :
01. SYČ-KRIVÁŇOVÁ Barbora (Banská Bystrica) 3
02. KELLEOVÁ Erika (TTC Interspead Nové Zámky) 1/celk.skóre -2
03. CHOVANCOVÁ Andrea (TK Banská Bystrica) 1/celk.skóre -5
04. HADNAĎOVÁ DOminika (Nové Zámky) 1/celk.skóre -19
MLÁDEŽNÍCKE kategórie :

U21 chlapci :
01. KAKULA Adam (Tovarníky)
02. MALÝ Filip (A team, Nové Zámky)
03. GEŠNÁBEL Martin (Topoľčany)
04. NOVOTNÝ Juraj (Topoľčany)

U21 dievčatá :
01. KELLEOVÁ Erika (TTC Interspead Nové Zámky) 1/celk.skóre +11
02. CHOVANCOVÁ Andrea (TK Banská Bystrica) 1/celk.skóre -4
03. HADNAĎOVÁ DOminika (Nové Zámky) 1/celk.skóre -9

U50+ veteráni :
01. POPELLÁR Jozef (Levice) 2
02. ANTALÍK Jozef (A team, Nové Zámky) 1
03. KRAKOVSKÝ Pavel (HK Filozof Bratislava) 0


V Ý S L E D K Y
"olympijský  RACKETLON  M-SR  2012"

TU  BUDÚ  HNEĎ  =  EŠTE  V  DEŇ  M-SR  =  7. DECEMBRA  2012


V Ý S L E D K Y
"olympijský  RACKETLON  M-SR  2012  v štvorhrách"

TIETO  M-SR  SA  ŽIAĽ  NEPODARILO  USPORIADAŤ
PREMIÉROVÉ  M-SR  V  ŠTVORHRÁCH  BUDÚ  TEDA  AŽ  V  ROKU  2013
(problémom bol víkendový termín, preto aj dvojhrové M-SR 2012 budú v piatok)


V Ý S L E D K Y
"novozámocký  olympijský  RACKETLON  2. 9.  2012"

Kedze dnes (sobota 1.9.) v Novych Zamkoch vytrvalo prsalo a predpoved
pocasia hovori o zlepseni az zajtra (nedela 2.9.) na poludnie, tak bolo rozhodnute po konzultacii s riaditelom arealu (chcel vyckat este do rana,
co vzhladom na obsadenie turnaja mozne nie je...), ze TURNAJ SA RUSI,
kedze by hrozila devastacia premocenych tenisovych kurtov a treba povedat,
ze 2. a 7. hrac slov.racketlonoveho rebricka z Popradu, ktori su silni prave
v tenise, by sa asi nepotesili, ak by sa rano pred turnajom rozhodlo,
ze hrame racketlon bez tenisu...    Rafael Simo-Svrcek (raso), za A team

Po tejto nepríjemnej skúsenosti (prekvapujúco boli z toho mrzutí "tenisti")
sa javí najrozumnejším riešením aj pri nepriaznivom počasí, že
V  BUDÚCNOSTI  SA  AKCIA  USKUTOČNÍ  VŽDY
s maximálnou snahou odohrať tenis - v krajnom prípade sa to odohrá i bez neho


V Ý S L E D K Y
"novozámocký  olympijský  RACKETLON  1. 7.  2012"

MUŽI :
01. SLOVÁK Tomáš (TTC Interspead Nové Zámky) 4/9
02. WEISS Peter (Bratislava) 3/8
03. ŠIMO-SVRČEK Rafael (A team, Nové Zámky) 3/7(9)
04. MAGUŠÍN Richard (Nitra) 3/7(7)
05. POPELLÁR Jozef (Levice) 2/9
06. KÁRÁS Andrej (TTC Interspead Nové Zámky) 2/7
07. OLLÁRY Róbert ml. (PK Komárno) 1/9
08. HORNÍK Marek (Kyklop BC Martin) 1/8
09. MALÝ Filip (A team Nové Zámky) 1/7
10. ŠVAJDA Marek (A team Nové Zámky) 0/8

ŽENY :
01. CHOVANCOVÁ Andrea (TK Banská Bystrica)
02. KELLEOVÁ Erika (TTC Interspead Nové Zámky)
03. BÚDOVÁ Nikoleta (TTC Interspead Nové Zámky)
04. MAKAIOVÁ Timea (A team Nové Zámky)


V Ý S L E D K Y
"olympijský  RACKETLON  M-SR  2011"

SÚ  UŽ  TU  S KONEČNÝM PORADÍM
(chýbajú len presné loptičky 1 výsledku a 1 záverečný set z 1.kola mužov)

MLÁDEŽNÍCKE kategórie :

U21 chlapci :
01. KAKULA Adam (Tovarníky)
02. MALÝ Filip (A team, Nové Zámky)
03. AGH Bálint (A team, Nové Zámky)

U21 dievčatá :
01. KELLEOVÁ Erika (TTC Interspead Nové Zámky)
02. BÚDOVÁ Nikoleta (TTC Interspead NZA)
03. HOLDERÍKOVÁ Rebecca (A team, Nové Zámky)


S T A R Š I E     V Ý S L E D K Y
sa momentálne nachádzajú  na webe  RACKETLON.NZA.sk


STOLNÝ TENIS
BADMINTON
TENIS
olympijské raketové športy (www.olympic.org)
olympijské  raketové  športy
mesto NOVÉ ZÁMKY (www.novezamky.sk)
CASTRUM NOVUM (týždenník mesta Nové Zámyk)
TELEVÍZIA NOVÉ ZÁMKY (www.nztv.eu)
MY NOVINY: NITRIANSKE NOVINY (www.mynoviny.sk)
mesto NITRA (www.nitra.sk)
enis, badminton, st.tenis, kolky - šport.relax.komplex na Chrenovej v Nitre (Ďumbierska 2)
region PRESS (regionpress.sk)
CETV: Viac než regionálna televízia (www.cetv.sk)
materiály na tejto WEB stránke sú chránené autorským zákonom
©  RACKETLON.info  2011-2018
WEB prevádzka + WEB design: rašo (raso@NZA.sk)